Pojďte si s námi užít pohodový týden u moře s focením. Letos ve stylu Fashion, glamour a akt!

Termín konání 21.5. - 28.5.2022 - Istria v Chorvatsku.


O co jde?

Fotografování je pro nás hlavně radost a chceme si ho užívat v dobré partě a hlavně v pohodě. Proto jsme se rozhodli, že i letos zorganizujeme focení v hezkém prostředí se super modelkami a hlavně na pohodu. Strávíme zde krásný týden plný sluníčka, pohody a hlavně budeme fotografovat a vzdělávat se!

Letos náš tým posílí skvělá a krásná modelka, fotografka, akrobatka a lektorka Barbora Zavadilová!

Kdo Báru neznáte, tak v poslední době se zabývá hlavně lektorováním kurzů pro fotografy ve stylu pózování a komunikace s modelkou, takže se od ní dozvíte spoustu rad a informací na toto téma. Bára vám poradí nejen jak s modelkou komunikovat a jak ji správně pózovat, aby výsledná fotografie vypadala skvěle, ale také vám vše sama předvede. Budeme ji tam mít celý týden!

A protože se na pořádání téhle akce podílí i GODOX Česká republika, veškerou techniku, a to jak záblesková světla tak i např. LED světla budeme mít přímo od nich. A co víc celý týden s námi bude Přemysl Švarc přímo z GODOX Česká republika. Přemek si pro vás krom světel připravil i workshop a povídání o tom, jak se světla ovládají a jak s nimi nejlépe pracovat. Celou dobu vám bude k dispozici a můžete se na všechno zeptat a vše si osahat a vyzkoušet.

Člověk, který vám poradí ohledně focení bude už tradičně Jan Devera. Celý týden se vám bude věnovat, poradí vám jak co nastavit vyfotit a také vám poradí s postprocesem a ukáže vám všechno od okamžiku kdy vezmete fotoaparát do ruky až do okamžiku kdy budete mít na monitoru výslednou hotovou fotku. Prozradí vám také, jakým způsobem vytváří své černobílé fotografie. Pracovat budete hlavně v programech Lightroom, Capture One, Photoshop. 

Co se bude fotit?

Hlavně tedy budeme fotit modelky :) V plánu jsou fotografie od portrétu po jemný akt. Fantazii se meze nekladou. Fotit budeme v odpoledních hodinách a k večeru ktaže se nemusíte bát, že vám nezbyde čas si užít i trochu moře a pláže. K focení budeme využívat hlavně exteriéry na místě a v blýzkém okolí a případně interiéry a bazén domu, kde budeme ubytovaní.

Kromě Báry s námi pojede ještě Andrea a Valerie a případně další podle potřeby.

Kde budeme bydlet?

Protože se nám osvědčilo, že nejlepší je bydlet všichni pohromadě, tak i letos budeme bydlet všichni v jednom domě. V domě bude vše co je potřeba pro týdenní pobyt včetně vlastního bazénu.

Počet účastníků

Počet účastníků je omezen na max. 6 fotografů. Chceme aby to byla pohodová akce a ne nějaký masový zájezd. Tomuto počtu bude odpovídat i počet modelek, aby si každý mohl zafotit podle libosti.

 Doprava

Doprava je po vlastní ose. Není v našich možnostech zajišťovat individuálně dopravu pro každého účastníka, obzvlášť když každý může být z jiného koutu republiky. Určitě ale bude možnost domluvit se vzájemně na spolujízdě. Po zkušenostech z noční chorvatské dálnice a německým důchodcem, který usnul za volantem v loňském roce a naboural nás ve 120km rychlosti jsme se v rámci bezpečnosti rozhodli, že letos nebudeme jezdit přes noc. Odjezd je tedy individuálně v sobotu 21.5.2022 ráno, tak abyste do večera dorazili na místo. Odjezd domů bude v sobotu 28.5.2022 dopoledne a návrat do ČR předpokládáme v sobotu večer.

Cena

Cena je 19 900 Kč. V ceně je zahrnuta i platba za ubytování, která se poukáže přímo ubytovacímu zařízení. Cena neobsahuje dopravu a stravu. Stravu si hradí a zajišťuje každý sám (případně se na místě podle zájmu domluvíme na společné vaření). 

Storno podmínky a platební podmínky

Pro úspěšnou registraci je nutné uhradit minimální výši zálohy 12 000 Kč. Zbývající částku je možné uhradit nejpozději 30 dní před začátkem akce.

V případě storna, které bude provedeno dříve než 60 dní před začátkem akce, bude záloha vrácena celá. Pokud bude storno provedeno dříve jak 30 dní před odjezdem, bude si organizátor účtovat stornopoplatek 12 000 Kč. Pokud bude storno provedeno později, Bude si pořadatel účtovat celou částku.

V případě, že bude akce zrušena ze strany pořadatele, bude vrácena celá dosud uhrazená částka.

Covid-19

Vzhledem k situaci ohledně Covid-19 mějte na zřeteli, že sám zodpovídáte za vaši případnou bezinfekčnost v době konání akce, kterou bude nutné prokázat podle platných pravidel v zemích transferu (Německo, Rakousko, Slovinsko) tak i v cílových zemích (Chorvatsko, Česká republika) v době konání akce (povinné testy, očkování atd...) Pokud nebudete schopen doložit požadované náležitosti, nebudete se moci akce účastnit.

Uhrazením poplatku vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.

Kontakt  

Případní zájemci/zájemkyně z řad fotografů se mohou přihlásit nejlépe tak, že napíší přímo mě na Facebooku nebo Instagram, případně můžete kontaktovat i Godox.cz

Jan Devera - Instagram

Godox - Instagram 

Barbora Zavadilová - Instagram 

svarc@4studio.cz Přemysl Švarc (godox.cz, 4studio.cz) 

 

Krátká videa z předchozích akcí

 

Fotografie z předchozích rořníků