Pojďte si s námi užít pohodový týden na ostrově Krk s focením, opalováním, koupáním, výlety a samozřejmě s krásnými modelkami před fotoaparátem.

Změna termínu!

Termín konání 11.9. - 19.9.2020 - ostrov Krk v Chorvatsku.


O co jde?

Fotografování je pro nás hlavně radost a chceme si ho užívat v dobré partě a hlavně v pohodě. Proto jsme se rozhodli, že i letos zorganizujeme focení v hezkém prostředí se super modelkami a hlavně na pohodu. A protože se nám loňský pobyt líbil, rozhodli jsme se, že letos bude na stejném místě na ostrově Krk. Strávíme zde krásný týden plný sluníčka, pohody a lokální kuchyně a samozřejmě hlavně fotografováním.

ZDARMA přidáme!

Krom fotografování jsme si pro vás připravili ZDARMA workshop na ovládání a focení se zábleskovými a LED světly GODOX (workshop povede přímo zástupce firmy Godox.cz a bude s námi celý týden), takže máte možnost se o světlech Godox dozvědět úplně vše a vše si v průběhu týdne vyzkoušet (světla budou k dispozici celý týden a budeme s nimi fotit).

Dále jsme si pro vás připravili ZDARMA i workshop postprocesu. Rozdělíme ho na dvě dopoledne. Budeme se věnovat zpracování fotografií v programech Lightroom, Photoshop případně Capture one od základů až po pokročilé techniky. K dispozici bude projektor, takže si vše názorně ukážeme na fotografiích které během týdne pořídíme.

Co se bude fotit?

Hlavně tedy budeme fotit modelky :) V plánu jsou fotografie od portrétu po glamour a plavky. Fantazii se meze nekladou. Fotit budeme v odpoledních hodinách a k večeru. Modelky budou k dispozici celkem 3 (na focení budou vždy 2 a budou se v průběhu celého týdne střídat). Pojede samozřejmě i profesionální vizážistka, která se o holky bude starat aby vypadaly ještě krásnější, než jsou. K focení budeme využívat hlavně exteriéry, které nám poskytne ostrov Krk a případně interiéry a bazén domu, kde budeme ubytovaní.

Pojedou s námi tyto modelky:

Nikola Tomášková

Míša Junová

Andrea Petrážová

Čím budeme fotit?

Jak už jsme nastínil a protože dovolenou pořádáme ve spolupráci s firmou 4studio.cz godox.cz, což je autorizovaný distributor značky Godox pro Českou a Slovenksou republiku, budeme si při focení pomáhat zábleskovými světly Godox. Budete mít tak jedinečnou příležitost vyzkoušet si tato světla v praxi a osahat si jejich nejnovější modely. Celou dobu Vám pak bude k dispozici zástupce firmy Godox, který vám ochotně a rád zodpoví všechny Vaše otázky. 

Předběžný program

Program je rámcový, jednotlivé dny budeme kombinovat podle počasí. Bude i jeden volný den, který může každý strávit jak bude chtít, případně se na místě domluvíme na nějaký výlet (je možnost si pronajmout i velkou loď), či focení. 

Kde budeme bydlet?

Protože se nám loňské ubytování osvědčilo, budeme bydlet na stejném místě a to v nádherně zrekonstruovaném původním kamenném domě s vlastním bazénem, pergolou a grilem ve vesničce Polje. Uvnitř domu je velká společenské místnost s kuchyní a koupelnou a dále apartmány s kuchyňkou a koupelnou. Celkem pojme 12 lidí a je tam opravdu klid a pohoda (viz video z loňska).

Počet účastníků

Počet účastníků je omezen na max. 6 fotografů. Bude to tedy komornější akce a o to více si zafotíte a na vše bude čas. Je možné sebou vzít případně i doprovod, který se nebude účastnit workshopů a nebude fotit.

 Doprava

Doprava je po vlastní ose autem. Samozřejmě vám poskytneme kontakty na účastníky, abyste si případně mohli domluvit spolujízdu. Předpokládáme odjezd ve večerních hodinách případně v noci z pátku na sobotu 11.9.2020.  Odjezd domů bude v sobotu 19.9.2020 dopoledne a návrat do ČR předpokládáme v sobotu večer.

Cena

Cena je 12990 Kč. V ceně je zahrnuta i platba za ubytování, která se poukáže přímo ubytovacímu zařízení. Cena pro doprovod je 6000 Kč. Cena neobsahuje dopravu a stravu. Stravu si hradí a zajišťuje každý sám (případně se na místě podle zájmu domluvíme na společné vaření). Úhradou získáváte místo na akci. V případě storna peníze nevracíme (blokujeme vám termín pro omezené množství lidí).

Kontakt

Případní zájemci/zájemkyně z řad fotografů se mohou přihlásit nejlépe tak, že napíší přímo mě na Facebooku nebo Instagram, případně můžete kontaktovat i Godox.cz

Instagram Jan Devera
Facebook Jan Devera
 

svarc@4studio.cz Přemysl Švarc (godox.cz, 4studio.cz) 

 

Krátká videa z předchozích akcí

 

Fotografie z loňska